واردات گیاهان زینتی از چین ممنوع شد

به گزارش مجله گرگانلند، سازمان توسعه تجارت در نامه هایی جداگانه به مرکز واردات وامور مناطق آزاد و ویژه گمرک ایران ضمن ممنوع اعلام کردن واردات گیاهان زینتی از چین، نوع و نرخ تعرفه خدمات بازارچه های مرزی مصوب هیات دولت و همچنین تمدید گواهی شرکت ماد خودرو دیزل را ابلاغ کرد.

واردات گیاهان زینتی از چین ممنوع شد

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید و از دیوار چین در پکن عبور کنید و به نمایشگاه گوانجو رفته و در خیابانهای شانگهای قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، سازمان توسعه تجارت در نامه هایی جداگانه به مرکز واردات وامور مناطق آزاد و ویژه گمرک ایران ضمن ممنوع اعلام کردن واردات گیاهان زینتی از چین، نوع و نرخ تعرفه خدمات بازارچه های مرزی مصوب هیات دولت و همچنین تمدید گواهی شرکت ماد خودرو دیزل را ابلاغ کرد.

در نامه مربوط به ممنوعیت واردات گیاهان زینتی از چین آمده است: با توجه به نامه وزارت جهاد کشاورزی درخصوص واردات گیاهان زینتی از کشور چین (لاکی بامبو، بنسای، پاچیرا و غیره) خواهشمند است دستور فرمائید به گمرکات اجرائی ابلاغ کنند گیاهان زینتی اعم از نهال، نشاء قلمه، گیاهچه و سایر اجزاء آنها از کشور چین تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

ابلاغ نوع و نرخ تعرفه خدمات بازارچه های مرزی به گمرک

در این نامه مربوط به بازارچه های مرزی، یادآوری شده است که این موارد بانضمام 10 برگ ضمائم مربوطه ممهور به مهر دفتر هیأت دولت درخصوص نوع و نرخ تعرفه خدمات قابل ارائه در بازارچه های مرزی مندرج در ماده (5) آئین نامه اجرایی تبصره (17) قانون بودجه سال 1394 کل کشور برای گمرک ارسال شده است.

تمدید گواهی شرکت ماد خودرو دیزل

درنامه مربوط به شرکت ماد خودرو دیزل نیز آمده است: با توجه به نامه دفتر صنایع خودرو و نیرو محرکه درخصوص تمدید گواهی فعالیت کنندگی شرکت ماد خودرو دیزل کنندگی رسمی کامیون هایJAC، موضوع برای اطلاع و اقدام لازم با رعایت ضوابط و مقررات مربوطه از جمله آیین نامه اجرایی ضوابط فنی واردات خودرو ارسال شده است.

منبع: تسنیم
انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 162

به "واردات گیاهان زینتی از چین ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واردات گیاهان زینتی از چین ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید