مدل جدید پنکه سقفی با چراغ روشنایی و طرحی مدرن و تزیینی

به گزارش مجله گرگانلند، انتخاب مدل جدید پنکه سقفی فقط به معنای خرید مدلی با رنگ و استایل مناسب نیست. برای داشتن انتخابی درست فاکتورهایی وجود دارد که باید قبل از خرید آنها را آنالیز و به آنها عمل کنید تا بهترین نتیجه را در خریدتان بگیرید. اولین نکته قبل از خرید پنکه سقفی تعیین کردن دقیق محل نصب پنکه است. بسیاری از پنکه های سقفی در مرکز سقف اتاق نصب می شوند تا جریان مناسبی از هوا را در کل اتاق پخش نمایند. اما برای اتاق های بزرگتر بهتر است از دو عدد پنکه برای ایجاد جریان مناسب هوا بهره ببرید. برای مسائل ایمنی هم که شده حتما از نصب پنکه سقفی در بالای تخت خواب خودداری کنید. نکته دوم سایز اتاق است بطور کلی سایز پنکه باید متناسب با سایز اتاق انتخاب گردد. برای اتاق های کوچک به اندازه های 2.5 در 3 متر و کمتر پنکه ای با قطر 75 سانتی متر کاملا ایده آل خواهد بود. برای اتاق ها و آشپزخانه های متوسط با اندازه 3.6 در 3.6 متر پنکه ای با قطر 105 سانتی متر مناسب است و در نهایت برای اتاق هایی با اندازه 5.5 در 6 متر و بیشتر پنکه هایی با قطر 130 سانتی متر گزینه مناسبی هستند.

مدل جدید پنکه سقفی با چراغ روشنایی و طرحی مدرن و تزیینی

جهت دریافت خدمات اجرای انواع روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

مورد بعدی ارتفاع سقف است. برای سقف های کوتاه باید از قلاب های محکم نماینده به سقف بدون هیچگونه سیم افتاده ای بهره ببرید به طوری که پنکه کاملا به سقف چسبیده باشد. برای سقف های 2.5 متری می توانید مقداری پنکه را پایین تر از سقف نصب کنید و برای سقف هایی بلندتر از 3 متر هم باید از از سیم های افتاده تری اسفتاده کنید بطوریکه که پنکه کاملا از سقف فاصله گرفته و در فضا شناور باشد. اگر سقف منزل یا اتاق خوابتان از 2.1 متر کمتر است باید به دنبال مدل های ویژه ای باشید که مخصوص سقف های کوتاه هستند که از لحاظ ایمنی نیز اطمینان بیشتری دارند. سعی کنید در انتخاب پنکه سقفی حتما از مدل های باکیفیت بهره ببرید. مطمئن باشید پنکه های پی کیفیت دردسرشان بیشتر از سودشان است. نه تنها یک پنکه غیر استاندارد و بی کیفیت تکان های زیادی می خورد (تلو تلو خوردن) بلکه جریان هوای مناسبی را هم در فضای اتاق بوجود نخواهد آورد. پنکه های بی کیفیت به دلیل داشتن موتوری ضعیف، از تیغه های کوچکتری استفاده می نمایند تا با مقاومت کمتر هوا کار نمایند. زیرا اگر تیغه ها پهن باشد مقاومت هوا بیشتر خواهد بود و در نتیجه موتور که توانایی مقابله با این مقاومت را ندارد، خواهد سوخت. در شکل های زیر نمونه هایی جدید و زیبا از مدل پنکه سقفی را مشاهده خواهید کرد.

منبع: اتاق
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 452

به "مدل جدید پنکه سقفی با چراغ روشنایی و طرحی مدرن و تزیینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدل جدید پنکه سقفی با چراغ روشنایی و طرحی مدرن و تزیینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید