فصل نویی از سیاست را به مردم نشان می دهیم

به گزارش مجله گرگانلند، خبرنگاران/لرستان منتخب مردم بروجرد و اشترینان در مجلس یازدهم گفت: آمده ایم فصل نویی از سیاست را به مردم نشان دهیم.

فصل نویی از سیاست را به مردم نشان می دهیم

دکتر فاطمه مقصودی در ملاقات با مدیر آموزش وپرورش بروجرد که امروز سیزدهم اردیبهشت ماه در محل آموزش وپرورش صورت گرفت، اظهار کرد: برای رشد و پیشرفت در تمامی عرصه های فرهنگی باید مقبولیت و محبوبیت داشت تا به آن هدف مورد نظر بتوانیم با در نظر دریافت برنامه ریزی های مدون برسیم.

وی توضیح داد: اعتلای فعالیت های آموزشی، نحوه صحیح تدریس معلمان و برنامه ریزی دقیق مدیران مدارس می تواند باعث پیشرفت هرچه دقیق تر دانش آموزان گردد و آن ها را در راستا ریل صحیح آموزشی برای رسیدن به هدف های متعالی قرار دهد.

منتخب مردم بروجرد و اشترینان در مجلس اعلام کرد: جذب نیروهای بومی شهرستان بروجرد می بایست در دستور کار قرار گیرد و در این زمینه قطعاً کوشش های لازم و قابل اجرا صورت خواهد گرفت.

مقصودی اضافه نمود: آمده ایم فصل نویی از سیاست را به مردم نشان دهیم و قطعاً به تعهداتی که داده ایم با تمام نیرو پایبندیم و آزادانه اقدام و عمل می کنیم و رضایت مردم شهر را به صورت کامل کسب کنیم.

در این جلسه نیز دکتر مهرافزون مدیر آموزش وپرورش بروجرد ضمن اشاره به فعالیت های راه اندازی موزه آموزش وپرورش شهرستان، گفت: بروجرد دارای مفاخر و مشاهیر بسیار ارزشمند و تاریخی بوده و راه اندازی موزه برگ زرینی است در شهرستان که باعث می گردد گردشگران بیشتری جذب شوند و موجب می گردد که آگاهی نسبت به مفاخر و مشاهیر افزایش پیدا کند.

وی توضیح داد: در شهر بروجرد یک همدلی و همکاری دوطرفه و کارآمد بین نمایندگان شهرستان بروجرد احتیاج است تا بروجرد به قله های تعالی خود دست یابد.

لازم به ذکر است، در این جلسه دیدگاه های مدیر آموزش وپرورش بروجرد مطرح شد و پیرامون مسائل و برنامه های آموزش وپرورش بروجرد بحث و گفتگو صورت گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 512

به "فصل نویی از سیاست را به مردم نشان می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فصل نویی از سیاست را به مردم نشان می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید