عالیشاه: در پرسپولیس منم نداریم!

به گزارش مجله گرگانلند، کاپیتان سوم پرسپولیس به خبرورزشی گفت: هر تصمیمی آقای کالدرون بگیرد من تابع هستم. گفتم که اینجا منم نداریم و هدف موفقیت پرسپولیس است.

عالیشاه: در پرسپولیس منم نداریم!

به گزارش، همیشه گفته ام دنیس برگ کمپ ایده آل ترین زوج حمله برای من بوده است. او برای هر مهاجمی یک رؤیاست این ها کلماتی است که زمانی تیری آنری در وصف دنیس برگ کمپ گفت. تیری آنری که در کنار بزرگانی همچون زیدان و دل پیرو بازی نموده است! ستاره سابق هلندی در کنار شم گلزنی، دید فوق العاده ای در پاس دادن داشت. او همیشه به فکر این بود که چه چیز بیشتر برای تیم مفید است تا خودش. فوتبال همیشه برای او چیزی بیش از گلزنی بود و آمار هر 2 بازی و نیم یک گل گواه این موضوع است.

با این مقدمه کوتاه می خواهیم به این نکته اشاره کنیم که پاس گل دادن در فوتبال جهان چه اهمیتی دارد. بازیکنانی که بیشترین پاس گل ها را می دهند از اهمیت فراوانی برخوردارند هر چند بیشترین توجهات به زننده گل هاست. امید عالیشاه نیز در زمره همین بازیکنان است. فوتبالیست هایی که بیشتر پاس گل می دهند و مکمل های خوبی برای مهاجمان هدف هستند. کاپیتان سوم پرسپولیس در بازی با شاهین بوشهر کمی جلوتر بازی کرد و پاس گل هم داد. با امید عالیشاه گپ زدیم که در زیر می خوانید.

بچه های ما ماشاءا... همه حرفه ای هستند و حرفه ای هم فکر می نمایند و این موضوع خیلی بهتر است. بازی با شاهین شهرداری بوشهر فرق می نماید. نمی شود در همه بازی ها 5 گل زد. بازی با ماشین سازی تبریز با شاهین شهرداری بوشهر خیلی فرق می نماید.

اتفاقاً طرفداران ما هم بسیار حرفه ای هستند. آن ها در هر شرایطی از تیم محبوب خود حمایت نموده اند و فهیم هستند. مهم نیست شما با چند گل می برید بلکه آنچه اهمیت دارد 3 امتیاز بازی است.

اینجا در پرسپولیس منم نداریم. اگر پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شود من بازیکن تیم می گویم ما قهرمان شدیم و به دنبال همین موضوع هم هستیم، بنابراین در اینجا منم معنی نمی دهد، اینجا ما هستیم.

هر تصمیمی آقای کالدرون بگیرد من تابع هستم. گفتم که اینجا منم نداریم و هدف پیروزیت پرسپولیس است.

به این نکته توجه کنید که من و علیپور هم جزئی از یک تیم هستیم. اگر پرسپولیس برابر شاهین بوشهر پیروز شد به خاطر عملکرد خوب همه بچه های تیم از درون دروازه تا نوک حمله بود. فوتبال یک ورزش تیمی است و پیروزیت تیم به دو نفر برنمی شود.

صد در صد حس غرور و افتخار دارد، اما در پرسپولیس این حرف ها معنی ندارد. همه چیز در پرسپولیس معین است. کاپیتان اول و بزرگ تر تیم ما سیدجلال حسینی است و حالا قسمت این بوده که بازوبند را در آن بازی من ببندم. همان طور که گفتم همه ما برای هدف بزرگ تری می جنگیم و آن هم قهرمانی پرسپولیس است.

اگر هنر پیشگویی داشتم که خیلی خوب بود (می خندد و ادامه می دهد)، اما از شوخی گذشته ما به 3 امتیاز این بازی به شدت احتیاج داریم. امیدوارم طرفداران پرسپولیس در این بازی حضور پرشوری داشته باشند. حضور تماشاگران پرسپولیسی باعث دلگرمی ماست و می تواند یاری کند راحت تر برنده شویم.

منبع: خبر ورزشی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 32

به "عالیشاه: در پرسپولیس منم نداریم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عالیشاه: در پرسپولیس منم نداریم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید