حملات سنگین موشکی و خمپاره ای و توپخانه ای سعودی به غرب یمن

به گزارش مجله گرگانلند، ائتلاف سعودی آدینه شب با انجام حملات سنگین موشکی و خمپاره ای و توپخانه ای خود به غرب یمن، بار دیگر توافق آتش بس الحدیده را نقض نموده و بعضی از منازل مسکونی مناطق مختلف استان یادشده را به آتش کشیده است.

حملات سنگین موشکی و خمپاره ای و توپخانه ای سعودی به غرب یمن

جهت دریافت خدمات اجرای معنی روف گاردن در ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش گروه سیاسی مجله گرگانلند به نقل از المسیره، ائتلاف متجاوز سعودی در ادامه تجاوزات خود در غرب یمن، آدینه شب تعدادی از مناطق استان الحدیده واقع در غرب یمن را هدف حملات موشکی و خمپاره ای و توپخانه ای خود قرار داد.

ائتلاف سعودی آدینه شب 30 فروند موشک کاتیوشا و چندین گلوله خمپاره را به سمت روستای الشجن از توابع الدریهمی شلیک کرد؛ به طوریکه تعدادی از منازل مسکونی اهالی این روستا بر اثر اصابت این موشک ها، دچار آتش سوزی شد.

ائتلاف متجاوز آدینه شب همچنین به تعدادی از مناطق شهرستان التحیتا استان الحدیده حمله موشکی و توپخانه ای کرد.

منابع یمنی گزارش دادند که منطقه الفازه شهرستان التحتیا هدف شلیک 27 گلوله توپ و منطقه الجبلیه نیز به شدت هدف حملات سنگین ائتلاف سعودی نهاده شد.

همزمان، منطقه کیلومتر 16 و منطقه مسکونی 7 جولای واقع در شهرستان الحالی استان الحدیده نیز هدف حمله نهاده شدند که در پی آن منازل مسکونی مناطق مذکور، به شدت گلوله باران شد.

حملات موشکی و خمپاره ای و توپخانه ای ائتلاف سعودی به مناطق مختلف استان الحدیده در حالی ادامه دارد که آتش بس در الحدیده از 27 آذرماه 1397 طبق توافق سوئد، وارد مرحله اجرا شده است، اما ائتلاف سعودی بدون محکومیت بین المللی، مدام آن را نقض می نماید.

تجاوزات ائتلاف سعودی علیه یمن از فروردین ماه 1394 تا به امروز ادامه دارد و طی این پنج سال، هزاران نفر از مردم یمن در سایه سکوت جامعه جهانی کشته و زخمی شده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 196

به "حملات سنگین موشکی و خمپاره ای و توپخانه ای سعودی به غرب یمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حملات سنگین موشکی و خمپاره ای و توپخانه ای سعودی به غرب یمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید