جزیره کیش؛ خالی از بیمار کرونایی

به گزارش مجله گرگانلند، سخنگوی شورای سلامت کیش گفت: پس از گذشت 63 روز، خوشبختانه بخش بیماران تنفسی مشکوک به کووید 19 بیمارستان کیش خالی از بیمار شد.

جزیره کیش؛ خالی از بیمار کرونایی

دکتر محمدرضا رضانیا شب گذشته (اول اردیبهشت ماه) در جمع مجله گرگانلند، اضافه نمود: خوشبختانه از بین نمونه هایی که در چند روز گذشته به آزمایشگاه ارسال شد، مورد جدید شناسایی نشد و تعداد بیماران مبتلا به کووید 19 در کیش همان 52 نفر است. از این تعداد 50 نفر با حال عمومی خوب مرخص شده و متاسفانه 2 مورد فوتی داشته ایم.

وی اضافه نمود: در خصوص اخیر یک مورد فوت در بیمارستان کیش اتفاق افتاده است، با توجه به اینکه مورد مشکوک به کرونا بود با ضوابط بیماران کرونایی دفن شدند ولی متوفی بیماری پیشرفته سرطان کبد داشته اند و آزمایش بیماری کووید ایشان نیز منفی بوده است.

سخنگوی شورای سلامت کیش اظهار کرد: پس از گذشت 63 روز، خوشبختانه بخش بیماران تنفسی مشکوک به کووید 19 بیمارستان کیش خالی از بیمار شد. امیدواریم این استراحت که کادر درمان بعد از مدت ها انجام می دهند به آنها توان مضاعف دهد تا روزهای آینده اگر بیمار بستری داشتم با سرویس دهی بسیار خوبی که تا الان وجود داشته، ادامه دهند.

رضانیا با اشاره به آغاز فعالیت محدود بازارها و اصناف از امروز، از مردم درخواست کرد تا بحث قرنطینه خانگی را کماکان جدی بگیرند و از تجمع در بازارها بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی خودداری نمایند.

وی هشدار داد اگر موارد پیشگیری رعایت نشود، به طور حتم انتقال ویروس مجددا آغاز شده و شاهد موج دوم بیماری خواهیم بود.

منبع: ایسنا

منبع: چمدان
انتشار: 26 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 483

به "جزیره کیش؛ خالی از بیمار کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزیره کیش؛ خالی از بیمار کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید