کوشش آتش نشانان استرالیایی برای مهار آتش در نیو ساوت ولز

به گزارش مجله گرگانلند، اداره آتش نشانی نیو ساوت ولز استرالیا اعلام نمود 99 فقره آتش سوزی در این ایالت به وقوع پیوسته است و کوشش آتش نشانان برای مهار آن ادامه دارد.

کوشش آتش نشانان استرالیایی برای مهار آتش در نیو ساوت ولز

به گزارش به نقل از بی بی سی، مأموران آتش نشانی در کوشش برای خاموش کردن آتشی هستند، که روز آدینه در ایالت نیو ساوت ولز استرالیا شروع شد.

اداره آتش نشانی نیو ساوت ولز خاطرنشان کرد 99 فقره آتش سوزی در این ایالت ادامه دارد که 14 فقره آن بسیار خطرناک هستند و 55 فقره نیز در حال مهار شدن هستند. این آتش سوزی ها سبب ایجاد شرایط آب و هوایی خاص و ایجاد ابر های متراکم در آسمان این منطقه شده اند.

مقامات محلی خاطرنشان کردند: این شرایط آب و هوایی می تواند سبب وزش باد های سهمگینی گردد که می تواند آتش را در راستا های جدید راهنمایی کند.

تصاویر منتشر شده نشان دهنده لایه ای نازک از دود است و این آتش سوزی املاک را در هارینگتون و نورث آو تانکری تهدید می نماید. این در حالی است که آسمان منطقه پورت موکاری نارنجی شده است. مقامات از ساکنان این منطقه خواسته اند خانه هایشان را تخلیه نمایند و همچنین خواهان بسته شدن چندین جاده شده اند. رسانه های محلی خاطرنشان کردند بیش از هزار آتش نشان در کوشش برای مهار آتش سوزی هستند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 51

به "کوشش آتش نشانان استرالیایی برای مهار آتش در نیو ساوت ولز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش آتش نشانان استرالیایی برای مهار آتش در نیو ساوت ولز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید