ترامپ: تهدید اتمی کره شمالی دیگر وجود ندارد، اکنون همه احساس امنیت بیشتری دارند، اوباما می تواند امشب راحت بخوابد

به گزارش مجله گرگانلند، رئیس جمهور آمریکا پس از بازگشت از سفرش به سنگاپور و امضای سند مشترک بین او و کیم جونگ اون، مدعی شده که تهدید اتمی کره شمالی دیگر وجود ندارد.

ترامپ: تهدید اتمی کره شمالی دیگر وجود ندارد، اکنون همه احساس امنیت بیشتری دارند، اوباما می تواند امشب راحت بخوابد

به گزارش فارس، رئیس جمهور آمریکا بلافاصله پس از بازگشت به واشنگتن از سفر سه روزه خود به سنگاپور و دیدار با رهبر کره شمالی، درباره برنامه اتمی این کشور اظهارنظری جنجالی کرد.

هواپیمای حامل دونالد ترامپ، دقایقی قبل وارد واشنگتن شد تا سفر 6 روزه او به کانادا و سنگاپور انتها یابد؛ سفری که با شرکت در نشست جنجالی گروه 7 در کانادا آغاز شد و به دیدار با رهبر کره شمالی ختم شد.

رئیس جمهور آمریکا در حالی وارد واشنگتن شد که مجله گرگانلند حاضر در فرودگاه با صدای بلند از او درباره سفرش سوال می کردند.

ترامپ در پاسخ به آنها یک جمله معنادار گفت: سه روز عالی داشتم.

بسیاری از مجله گرگانلند آمریکایی در شبکه های اجتماعی، تاکید ترامپ بر این سه روز را تاییدی بر نشست جنجالی او در کانادا و خرسندی او از حضور در سنگاپور خواندند.

رئیس جمهور آمریکا بلافاصله و همزمان با ورودش به واشنگتن، درباره کره شمالی توئیت هم کرد.

او نوشت: اکنون همه احساس امنیت بیشتری دارند. تهدید اتمی کره شمالی دیگر وجود ندارد. دیدار با کیم جونگ اون تجربه ای جالب و بسیار مثبت بود. کره شمالی پتانسیل عظیمی برای آینده دارد.

وی اضافه کرد: قبل از اینکه به سِمت (ریاست جمهوری) برسم، مردم فکر می کردند که ما در آستانه جنگ با کره شمالی هستیم. رئیس جمهور اوباما گفت که کره شمالی بزرگترین و خطرناک ترین مشکل ما است. دیگر این چنین نیست. امشب خوب و آسوده بخوابید.

منبع: انتخاب
انتشار: 30 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 34

به "ترامپ: تهدید اتمی کره شمالی دیگر وجود ندارد، اکنون همه احساس امنیت بیشتری دارند، اوباما می تواند امشب راحت بخوابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: تهدید اتمی کره شمالی دیگر وجود ندارد، اکنون همه احساس امنیت بیشتری دارند، اوباما می تواند امشب راحت بخوابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید