بیستمین آزمون فراگیر ارشد پیغام نور امروز، 22 آذرماه برگزار می گردد

به گزارش مجله گرگانلند، بیستمین آزمون دوره های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیغام ­نور بهمن ماه سال 1398 ساعت 8:30 صبح امروز آدینه 22 آذرماه برگزار خواهد شد.

بیستمین آزمون فراگیر ارشد پیغام نور امروز، 22 آذرماه برگزار می گردد

به گزارش گروه دانشگاه مجله گرگانلند، بیستمین آزمون دوره های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیغام ­نور بهمن ماه سال 1398 ساعت 8:30 صبح امروز آدینه 22 آذرماه برگزار خواهد شد. از این رو درب ورودی حوزه های امتحانی راس ساعت 8 صبح بسته می گردد. داوطلبان ضروری است قبل از بسته شدن در های ورد به جلسه آزمون همراه با پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار در حوزه امتحانی حاضر باشند.

نکات مهمی که داوطلبان برای شرکت در بیستمین آزمون دوره های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیغام ­نور باید بدانند به توضیح زیر است:

- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.

- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، دستبند هوشمند، ساعت هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین حساب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون های سراسری که بخشی از آن در بند ه آمده است، رفتار خواهد شد.

- داوطلبان در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل در فرآیند برگزاری آزمون برای آن ها ضروری است، حداکثر تا 28 آذرماه به وسیله سیستم پاسخگویی اینترنتی با این سازمان مکاتبه نمایند. بدیهی است درخواست های واصله بعد از تاریخ فوق قابل آنالیز و پیگیری نخواهد بود.

- با توجه به اینکه سازمان سنجش آموزش کشور در جهت بهبود و ارتقاء کیفی حوزه های برگزاری آزمون، احتیاج به نظرات شما به عنوان معتبرترین منبع اخذ داده و اطلاعات برای ارزیابی حوزه­ ها دارد، خواهشمند است نسبت به تکمیل نمودن پرسشنامه ارزیابی حوزه امتحانی خود در آزمون ورودی دوره های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیغام ­نور سال 1398 از 22 تا 30 آذرماه بصورت اینترنتی به وسیله سایت این سازمان اقدام کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 126

به "بیستمین آزمون فراگیر ارشد پیغام نور امروز، 22 آذرماه برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیستمین آزمون فراگیر ارشد پیغام نور امروز، 22 آذرماه برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید