انهدام 2 خودرو زرهی بمبگذاری شده تروریستها در جنوب شرق ادلب

به گزارش مجله گرگانلند به نقل از اسپوتنیک، ارتش سوریه دو خودرو زرهی بمبگذاری شده تروریست ها را در جنوب شرق ادلب منهدم کرد.

انهدام 2 خودرو زرهی بمبگذاری شده تروریستها در جنوب شرق ادلب

بر اساس این گزارش؛ این دو خودرو زرهی بمبگذاری شده که عوامل انتحاری آنها را هدایت می کردند قبل از اینکه به مواضع ارتش سوریه در جنوب شرق ادلب برسد، منهدم شدند.

از سوی دیگر ارتش سوریه یورش گسترده تروریست ها در شرق معره النعمان را در هم شکست.

خبرنگار اسپوتنیک گزارش داد: نیروهای ارتش سوریه دو خودرو زرهی بمبگذاری شده که عوامل انتحاری آنها را هدایت می کردند و در حال حرکت در محور جرجناز و التح در حومه جنوب شرقی ادلب بودند را با موشک های هدایت شونده هدف قرار داده و منهدم کردند. در محور جرجناز تروریست ها تلاش کردند که خودرو زرهی بمبگذاری شده به سمت نیروهای ارتش سوریه ارسال کنند که با موشک هدایت شونده هدف قرار گرفت و منفجر شد و عامل انتحاری آن هم به هلاکت رسید. گروههای تروریستی تلاش کردند که دومین خودرو زرهی بمبگذاری شده را روانه مواضع ارتش سوریه در جنوب شرقی ادلب کنند که آنهم با موشک هدایت شونده هدف قرار گرفت و منفجر شد و به مواضع ارتش سوریه نرسید.

تروریست ها همزمان با ارسال این دو خودرو زرهی بمبگذاری شده، یورش گسترده ای به مواضع ارتش سوریه در محور جرجناز انجام دادند که درگیری های سنگینی میان طرفین درگرفت و این یورش خنثی شد و تلفات و خسارات سنگینی به تروریست ها وارد شد.

ارتش سوریه مواضع تروریست ها را در این منطقه زیر آتش توپخانه و موشکی قرار داده است.

تروریست ها نتوانستند در این یورش منطقه ای را بازپس بگیرند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 180

به "انهدام 2 خودرو زرهی بمبگذاری شده تروریستها در جنوب شرق ادلب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انهدام 2 خودرو زرهی بمبگذاری شده تروریستها در جنوب شرق ادلب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید