استوکس مسئله ای برای پیوستن به پرسپولیس ندارد

به گزارش مجله گرگانلند، مدیر واحد جابجایی سازمان لیگ فوتبال اعلام کرد هر باشگاهی می تواند با آنتونی استوکس قرارداد ببندد چون این بازیکن بعد از جدایی از تراکتور آی تی سی خود را دریافت کرده است.

استوکس مسئله ای برای پیوستن به پرسپولیس ندارد

به گزارش گروه ورزشی مجله گرگانلند، در شرایطی که آنتونی استکوس مد نظر باشگاه پرسپولیس است این روز ها بحث شکایت تراکتور از این بازیکن و باشگاه خواهان او مطرح شده، اما فریبرز محمودزاده معتقد است این بازیکن می تواند با هر باشگاهی قرارداد ببندد.

وی می گوید: پرسپولیس یا هر باشگاه دیگری می تواند با استوکس قرارداد ببندد، زیرا این بازیکن قراردادش را با تراکتور فسخ کرده و حتی آی تی سی او هم صادر شده است. از سوی دیگر، چون باشگاه تراکتور از این بازیکن شکایت کرده که وی بی دلیل باشگاه را رها کرده است. طبیعتا این موضوع در شورای حل اختلاف مطرح می شود و حتی ممکن است بعد از بررسی شرایط این بازیکن محروم شود، اما هیچ محرومیتی شامل باشگاهی که این بازیکن را جذب کرده نخواهد شد.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

وی در خصوص شکایت باشگاه های ذوب آهن، پارس جنوبی و شاهین بوشهر از مطهری، ترکمان و صادق بارانی گفت:، چون ذوب آهن، پارس جنوبی و شاهین شکایت رسمی در این زمینه کردند بلافاصله ما پرونده این بازیکنان را با مستندات به کمیته شرایط فرستادیم و قرار است طی هفته آینده در این مورد تصمیم گیری شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 215

به "استوکس مسئله ای برای پیوستن به پرسپولیس ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استوکس مسئله ای برای پیوستن به پرسپولیس ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید