احمدی: هدف ما کسب سهمیه المپیک در دانمارک است

به گزارش مجله گرگانلند، خبرنگاران: مربی تیم ملی تیراندازی با کمان کشورمان گفت: مسابقه جهانی چین و ترکیه را یک اردوی تدارکاتی برای کمانداران می دانیم و هدف ما کسب سهمیه المپیک در دانمارک است.

احمدی: هدف ما کسب سهمیه المپیک در دانمارک است

مجیداحمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله گرگانلند، در مورد مسابقات مرحله اول جام دنیای تیراندازی با کمان که در چین برگزار می گردد، گفت: شرایط تیم برای حضور در این مسابقات خوب است و در اردوها از نظر تیمی و انفرادی رکوردهای قابل قبولی به ثبت رسید. امیدواریم بتوانیم در این مسابقات که از فردا شروع می گردد نتیجه قابل قبولی به دست آوریم.

وی در ادامه اضافه کرد: برای کسب سهمیه المپیک هر چه بیشتر در مسابقات شرکت کنیم و تجربه به دست آوریم، بهتر است و باعث می گردد تا در مسابقات مهم تر و رقابت هایی که سهمیه المپیک در آن توزیع می گردد، بهتر عمل کنیم.

مربی تیم ملی گفت: هدف ما حضور پیروز در مسابقات دنیای دانمارک است و باید امتیازات خوبی را به دست بیاوریم. مسابقات دانمارک 3 ماه دیگر برگزار می گردد و باید آماده به این مسابقات اعزام شویم.

وی در مورد آمادگی حریفان ایران در مسابقه چین گفت: همه کشورها سخت کوشش می نمایند تا در مسابقات دنیای امتیاز کسب نمایند. در این مسابقات هم کشورهای بزرگی مانند چین، آمریکا، کره جنوبی، ژاپن و هند حضور دارند که از حریفان اصلی ما برای کسب مدال محسوب می شوند.

احمدی در مورد شانس مدال آوری ایران در این مسابقه گفت: پیش بینی در رشته های انفرادی سخت است ولی رکوردهایی که در اردو ها به ثبت رسید قابل قبول بود، البته قبل از اعزام بدنسازی داشتیم و می خواهیم نتیجه آن را در قهرمانی دنیا بگیریم و این ممکن است در مسابقات بر عملکرد بچه ها تاثیر داشته باشد.

وی در انتها گفت: مسابقه دنیای چین و ترکیه را یک اردوی تدارکاتی برای کمانداران می دانیم و هدف ما کسب سهمیه المپیک در مسابقات دانمارک است.

منبع: تسنیم
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 178

به "احمدی: هدف ما کسب سهمیه المپیک در دانمارک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احمدی: هدف ما کسب سهمیه المپیک در دانمارک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید