ائتلاف آمریکا: داعش نفسهای آخرش را می کشد

به گزارش مجله گرگانلند، معاون فرمانده کل ائتلاف ضد داعش تاکید نمود: داعش آخرین نفس هایش را می کشد و پروازهای ائتلاف تنها با موافقت بغداد انجام می شوند.

ائتلاف آمریکا: داعش نفسهای آخرش را می کشد

به نقل از سایت شبکه تلویزیونی سومریه نیوز عراق، کوین کاتسی، معاون فرمانده کل نیروی کارگروه مشترک در امور استراتژیک ائتلاف ضد داعش اظهار کرد: نیروهای عراقی در شناسایی و انهدام گروهک های داعش پیروز بودند و تعدادی از فرماندهان این تشکل تروریستی را از پای درآورده و بازداشت کردند، ائتلاف (ضد داعش) و نیروهای عراقی در حال حاضر برای شناسایی و انهدام شبکه اقتصادی داعش کوشش می نمایند.

کاتسی با اشاره به اینکه حملات راکتی تهدیدی برای عراق ایجاد می نمایند و دولت و نیروهای امنیتی در حال رسیدگی به حملاتی هستند که توسط گروه های مسلح اجرا می شوند، بر پایبندی ائتلاف به حمایت از نیروهای عراقی در مواجهه با حملات راکتی علیه هیات های دیپلماتیک و نهادهای دولتی تاکید نمود.

معاون فرمانده کل ائتلاف ضد داعش در ادامه به کاهش تعداد نیروهای ائتلاف در عراق بر اساس خواست دولت عراق اشاره نمود و گفت: ناتو به نیروهای امنیتی عراق مشاوره می دهد.

او تاکید نمود: پروازهایی که جنگنده های ائتلاف انجام می دهند، تنها به موافقت عراق هستند و این پروازها تنها به ائتلاف محدود نبوده بلکه هواپیماهای عراقی و نیروی هوایی ارتش عراق نیز ماموریت های بسیاری را انجام می دهند.

کاتسی بار دیگر بر قدرت نیروهای عراقی در اجرای عملیات های امنیتی گسترده و بدون یاری دریافت از حملات هوایی تاکید نمود.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 17 فروردین 1400 گردآورنده: gorganland.ir شناسه مطلب: 1042

به "ائتلاف آمریکا: داعش نفسهای آخرش را می کشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ائتلاف آمریکا: داعش نفسهای آخرش را می کشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید